Bristol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Bristol!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Екип:
Админи: Ефи Стонем В двора на училището.. 1-14 Kaya Martinez В двора на училището.. 4-4
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Съб Апр 13, 2024 12:02 am
Latest topics
» Разпространявайте форума!
В двора на училището.. EmptyНед Сеп 04, 2011 11:50 am by Елизабет Стонем

» Търси се "A"!
В двора на училището.. EmptyПон Юни 27, 2011 4:08 pm by Елизабет Стонем

» Станете наши приятели..
В двора на училището.. EmptyНед Юни 26, 2011 4:28 pm by Оливия Девънпорт

» ..Flood Masters..
В двора на училището.. EmptyСъб Юни 18, 2011 8:17 am by Kaya Martinez

» Елена Гилбърт
В двора на училището.. EmptyПет Юни 17, 2011 12:43 pm by Kaya Martinez

» Другарче за РП.
В двора на училището.. EmptyСря Юни 15, 2011 7:28 pm by Izzy

» Mini McGuinness
В двора на училището.. EmptyСря Юни 15, 2011 12:14 pm by Kaya Martinez

» В двора на училището..
В двора на училището.. EmptyВто Юни 14, 2011 8:36 pm by Aya Stonem.

» Love, love! And clothes ..
В двора на училището.. EmptyВто Юни 14, 2011 8:26 pm by Freddie Mclair

Top posters
Елизабет Стонем
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Freddie Mclair
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Kaya Martinez
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Катерина Петрова
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Aya Stonem.
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Елеа.
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Кейти
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Оливия Девънпорт
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Faith Summers
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Izzy
В двора на училището.. I_vote_lcapВ двора на училището.. I_voting_barВ двора на училището.. I_vote_rcap 
Гласувайте за нас!
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com

 

 В двора на училището..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елизабет Стонем
Админ, Демон
Елизабет Стонем


Брой мнения : 66
Join date : 13.06.2011

В двора на училището.. Empty
ПисанеЗаглавие: В двора на училището..   В двора на училището.. EmptyПон Юни 13, 2011 5:15 pm

Тук обикновено се събираха учениците след часовете. Сядаха на тревата и обсъждаха изминалия ден, някои дори учеха..
Върнете се в началото Go down
https://bristol-rpg.bulgarianforum.net
Aya Stonem.
Човек
Aya Stonem.


Брой мнения : 10
Join date : 13.06.2011

В двора на училището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора на училището..   В двора на училището.. EmptyВто Юни 14, 2011 5:28 pm

Ая бе облечена така и докато се усети бе тръгнала към училището, не че щеше да влиза на глупавите лекции, но малко разнообразие нямаше да и' дойде зле. От доста време не беше се мяркала и дойде да види "приятелите" си, о чакайте тя намяше такива, имаше само познати... може би добрите и' приятели бяха само един - двама. Както и да е, не след дълго бе в двора на училището и точно тогава усети, че нещо и' липсва. А това нещо естествено бе трева, екстази или амфет, в общи линии дрогата която ставаше за училище. Мдааа бе забравила да си вземе, но за щастие в училището имаше много хора, които с удоволствие биха и' продали, даже биха и' дали безплатно. Както и да е, тя се приближи към едно момче пушещо марихуана.
- Случайно да ти се намира излишно, ще си платя естествено. Просто забравих да си купя днес. - засмя се иронично на собствените си думи. Беше невъзможно тя да забрави за такова нещо, но явно... е както и да е, но за всеки случай тя не приемаше отказ, особено когато и' бе спешно.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclair
Aдмин, Вампир
Freddie Mclair


Брой мнения : 21
Join date : 13.06.2011

В двора на училището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора на училището..   В двора на училището.. EmptyВто Юни 14, 2011 5:44 pm

Нямаше шанс да ходя на лекции,за това останах в за момента пустия училищен двор.
- Случайно да ти се намира излишно, ще си платя естествено. Просто забравих да си купя днес.-чух непознат глас.
Вдигнах глава и видях близо до мен една красиво момиче.Огледах я преценяващо и повдигнах заинтересован вежда.
- ..чувала ли си за излишна дрога..?-попитах и изтръсках фаса си.
Вдигнах поглед към момичето и продължих:
- Не е нужно да си плащаш.-засмях се на физиономията й преди думите ми.
- Вземи колкото искаш..-посочих с поглед захвърлената на земята раница.
Върнете се в началото Go down
Aya Stonem.
Човек
Aya Stonem.


Брой мнения : 10
Join date : 13.06.2011

В двора на училището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора на училището..   В двора на училището.. EmptyВто Юни 14, 2011 5:56 pm

Повдигнах леко вежда, не обичах "подаяния" макар и да ставаше въпрос за трева. Все пак се наведох и отворих раницата, а вътре имаше 2 спейсбекчета с трева, взех едното и го отворих, като помирисах тревата. Трябваше да му се признае, че знаеше какво да взима.
Затършувах из джобовете си за листчета, за свиване на коза и след като ги намерих си свих една цигара, само чист коз, след което прибрах останалото в чантата му, и я запалих.
- Все пак, няма и безплатна дрога, така че вземи... - кзах у аз, като му подадох 20 долара които тъкмо бях извадила от портмонето си. Дръпнах си от цигарата доста дълбоко, като задържах дима максимално дълго, след което го изкарах. Още четири - пет пъти така и главата ми се бе замаяла.
- Хм марихуаната си бива! Между другото аз съм Ая. - представих се.

Върнете се в началото Go down
Freddie Mclair
Aдмин, Вампир
Freddie Mclair


Брой мнения : 21
Join date : 13.06.2011

В двора на училището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора на училището..   В двора на училището.. EmptyВто Юни 14, 2011 8:09 pm

- Не наистина няма нужда.-отвърнах и й смигнах,а след това й върнах банкнотата.
- Фреди-представих се на свой ред и си дръпнах отново.
- Е Ая защо не си в час?-подсмихнах се и я погледнах.
Тя седна до мен и продължи да пуши.Зачаках отговора й и се загледах в необичайно мрачното небе.Надявах се да не завали отново,което изглаждаше много вероятно.
Върнете се в началото Go down
Aya Stonem.
Човек
Aya Stonem.


Брой мнения : 10
Join date : 13.06.2011

В двора на училището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора на училището..   В двора на училището.. EmptyВто Юни 14, 2011 8:36 pm

- Окей, но следващият път аз ще черпя. - казах му, не че щеше да има следващ път де или поне според мен. Както и да е, само след минута марихуаната бе изпушена, а аз бях запалила цигара и да просто цигара, нямаше да е зле дробовете ми да усетят нещо по - различно от алкохол или марухуана, е целият ми организъм бе търпял всякакви видове дрога, но това няма особено значение.
- Е Ая защо не си в час? - попита ме аа...как му беше името!? Аааа да Фреди!
- Ами някак си, компанията ти ми е по - приятна от досадната лекция по философия, на която трябваше да съм сега. - казах като се подсмихнах леко, а ироничната нотка отново се долавяше.
- Е Фреди ти от кога си в Бристол, тукашен ли си? - попитах го любопитно, не го бях засичала, или поне ако съм го засичала в близкия месец, просто нямаше шанс да си спомня, честно казано от изминалия месец имам откъсъчни спомени. Защото през цялото време бях на нещо, бях неадекватна, заради ежеднивните наркотици, но на мен не ми пречеше да съм в това състояние, даже ми беше забавно, колко мазохистично звучи от страни а!? Мда много възможно. И все пак нали това им беше целта, да те изкарат от кофти настроението или може би аз просто си бях пристрастена, но и в двата случая, нямаше да ги откажа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В двора на училището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора на училището..   В двора на училището.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
В двора на училището..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bristol :: Училището.-
Идете на: