Bristol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to Bristol!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Екип:
Админи: Ефи Стонем Мрачната част на гората 1-14 Kaya Martinez Мрачната част на гората 4-4
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Съб Апр 13, 2024 12:02 am
Latest topics
» Разпространявайте форума!
Мрачната част на гората EmptyНед Сеп 04, 2011 11:50 am by Елизабет Стонем

» Търси се "A"!
Мрачната част на гората EmptyПон Юни 27, 2011 4:08 pm by Елизабет Стонем

» Станете наши приятели..
Мрачната част на гората EmptyНед Юни 26, 2011 4:28 pm by Оливия Девънпорт

» ..Flood Masters..
Мрачната част на гората EmptyСъб Юни 18, 2011 8:17 am by Kaya Martinez

» Елена Гилбърт
Мрачната част на гората EmptyПет Юни 17, 2011 12:43 pm by Kaya Martinez

» Другарче за РП.
Мрачната част на гората EmptyСря Юни 15, 2011 7:28 pm by Izzy

» Mini McGuinness
Мрачната част на гората EmptyСря Юни 15, 2011 12:14 pm by Kaya Martinez

» В двора на училището..
Мрачната част на гората EmptyВто Юни 14, 2011 8:36 pm by Aya Stonem.

» Love, love! And clothes ..
Мрачната част на гората EmptyВто Юни 14, 2011 8:26 pm by Freddie Mclair

Top posters
Елизабет Стонем
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Freddie Mclair
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Kaya Martinez
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Aya Stonem.
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Елеа.
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Кейти
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Оливия Девънпорт
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Faith Summers
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Izzy
Мрачната част на гората I_vote_lcapМрачната част на гората I_voting_barМрачната част на гората I_vote_rcap 
Гласувайте за нас!
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com

 

 Мрачната част на гората

Go down 
АвторСъобщение
Елизабет Стонем
Админ, Демон
Елизабет Стонем


Брой мнения : 66
Join date : 13.06.2011

Мрачната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Мрачната част на гората   Мрачната част на гората EmptyПон Юни 13, 2011 5:25 pm

Тъмната част на гората беше много страховито място. Малцина хора се осмеляваха да идват тук, понеже беше пълно с жадни вампири.
Върнете се в началото Go down
https://bristol-rpg.bulgarianforum.net
Елизабет Стонем
Админ, Демон
Елизабет Стонем


Брой мнения : 66
Join date : 13.06.2011

Мрачната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната част на гората   Мрачната част на гората EmptyВто Юни 14, 2011 7:13 pm

Нали знаете онова тънко, свежо ухание, което се появява във въздуха след буря? Съвсем ненатрапчиво и нежно, но все пак толкова завладяващо, чисто и живо, че ви кара да се чувствате малки и крехки? То се вплита в косите ви… вмъква се в кръвта… изпълва дробовете ви… кара ви да искате да изпиете въздуха, да разперите ръце и просто да тичате като малко дете с тайната надежда, че още малко по-високо ако скочите, и ще полетите?
Казва се пролет.
Сега наоколо всичко беше шарено от цветя и цъфнали дървета. Но това съвсем не ме радваше. Чувствах се ужасно. Не обичах пролетта, не обичах мириса на свежи цветя, не понасях въодушевените крясъци на децата, които играеха на близо. Отидох в гората, точно в мрачната част, където не се очакваше да видя никой от щастливите безгрижни хора..
Седнах на земята, облегнах се на дървото и запалих една цигара.
Не след дълго усетих чуждо присъствие. Беше човек, а аз бях в настроение за убиване. Нека видим дали си струва.
Скоро тъмния силует, който видях се приближи. Първоначално не ме видя, но когато я поздравих тя се обърна към мен.
-Хм, здравей. Това не е особено приятно място за разходки, не мислиш ли?
Върнете се в началото Go down
https://bristol-rpg.bulgarianforum.net
 
Мрачната част на гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Безопасната част на гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bristol :: Околности..-
Идете на: